I. MUZZA VIKEND ZNANOSTI U OSIJEKU NA KOJEM SUDJELUJE I ODJEL ZA BIOLOGIJU!

Nakon izuzetnog uspjeha trećeg MUZZA tjedna znanosti u Zagrebu, veselimo se što možemo najaviti prvi MUZZA vikend znanosti u Osijeku!

Kad?

Ovo jedinstveno događanje održat će se 17. i 18. svibnja na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti u Osijeku, na adresi Vladimira Preloga 1. Aktivnosti počinju u 10 sati ujutro i trajat će do 19 sati oba dana.

Što vas očekuje?

Pridružite nam se za dva dana ispunjena interaktivnim radionicama, eksperimentima i suradnjom s nekim od vodećih stručnjaka u području znanosti i tehnologije. U suradnji s Sveučilištem Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, okupili smo impresivan popis sudionika, uključujući:

• Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek
  • Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek
  • Fakultet za dentalnu medicinu i zdravstvo Osijek
  • Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti
  • Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek
  • Katolički bogoslovni fakultet u Đakovu
  • Kineziološki fakultet Osijek
  • Medicinski fakultet Osijek
  • Odjel za biologiju
  • Odjel za fiziku
  • Odjel za kemiju
  • Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek
  • Orqa
  • Svijet zvuka
  • Ministarstvo obrane Republike Hrvatske
  • Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske i Centar za forenzična ispitivanja, istraživanja i vještačenja „Ivan Vučetić

Ovo je savršena prilika za sve od vas koji želite proširiti svoje znanje, povezati se s istomišljenicima i sudjelovati u oblikovanju budućnosti znanosti i obrazovanja.

Kako se uključiti?

Događaj je otvoren za javnost i ne zahtijeva prethodnu prijavu. Samo dođite spremni za učenje i zabavu! Za više informacija, pratite nas na našim društvenim mrežama i posjetite našu web stranicu.

Vidimo se u Osijeku – ne propustite priliku biti dio znanstvene revolucije!

Više informacija potražite na: