Održana Terenska nastava 1 – botanika i zoologija (13.05.2024.)

U sklopu jednodnevne terenske nastave iz kolegija Terenska nastava 1 – botanika i zoologija, koja je održana 13.05.2024. godine, studenti prve godine prijediplomskog studija Biologije Odjela za biologiju, posjetili su JU Park prirode Kopački rit. Nastavu su im vodile izv. prof. dr. sc. Dubravka Špoljarić Maronić, izv. prof. dr. sc. Tanja Žuna Pfeiffer, mr. sc. Ivana Vrućina, stručna savjetnica, mr. sc. Željko Zahirović, stručni savjetnik,Vanda Zahirović, stručna savjetnica i asistentica Nikolina Bek. Osim što su vidjeli i puno naučili o biljnom i životinjskom svijetu Kopačkog rita, studenti su posjetili Prezentacijsko-edukacijski centar Tikveš te se osim prirodne baštine, upoznali i kulturnu baštinu ovoga izrazito značajnog Parka prirode.