Orijentacijski dan za brucoše (13.10.2023.)

U petak, 13.10.2023., na Odjelu je održan Orijentacijski dan za brucoše. Brucoši su bili upoznati s djelovanjem Zavoda i svih laboratorija koje obuhvaćaju kroz kratka izlaganja njihovih predstojnika. U izlaganje su se uključili i ostali članovi Zavoda, profesori, asistenti i stručni suradnici, koji su objašnjavali brucošima područja kojima se bave, terenski rad te odrađene projekte, ali su odgovarali i na pitanja poput kako se predstaviti na tržištu rada, kako upotpuniti životopis i brojna druga. Nakon obilaska Zavoda, Studentski zbor je održao kratki sastanak sa brucošima. Putem prezentacije, objašnjene su funkcije Zbora, organizirane aktivnosti koje Zbor provodi, studentski projekti, kako funkcioniraju semestri i ispitni rokovi, studentsku udrugu ZOA te brojne druge stvari koje su im bile potrebne kako bi se što bolje prilagodili studiranju na Odjelu.

Veliko hvala svim djelatnicima koji su se rado odazvali i omogućili uspješnu provedbu prvog Orijentacijskog dana na Odjelu za biologiju te svim zainteresiranim brucošima!