Svečana dodjela donacija i stipendija Zaklade Adris (15.11.2022.)

U zagrebačkoj Preporodnoj dvorani HAZU. 15. studenog 2022. godine je održana svečana dodjela donacija i stipendija Zaklade Adris

Možemo se pohvaliti da je jedan od dobitnika javnog natječaja pod programom Znanje i otkrića  Odjel za biologiju Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku s prijavljenim projektom pod nazivom Karakterizacija uzročnika holandske bolesti brijesta u Hrvatskoj – raznolikost i sposobnost prilagodbe na promjene okolišnih čimbenika. Čestitamo voditeljici projekta doc. dr. sc. Zorani Katanić i njezinim suradnicima na projektu izv.prof.dr.sc. Ljiljani Krstin, izv.prof.dr.sc. Rosemary Vuković i izv.prof.dr.sc.  Ivni Štolfa Čamagajevac.

Zaklada Adris, najveća korporativna zaklada u ovom dijelu Europe, svojim djelovanjem promiče i potiče inovativnost i kvalitetu u znanstvenom i umjetničkom radu, podupire darovite učenike, studente i znanstvenike, štiti i promiče hrvatsku izvornost, jača ekološku svijest te pomaže najpotrebitijima u hrvatskom društvu.